Výzvy, tagy

TAG - Poznej mě

11. října 2014 v 19:35 | Christinia
Krásný večer! Zaprvé se chci omluvit za sníženou aktivitu, ale moc čas na blog nemám. Škola, přítel, kamarádi ... vše mi zabírá čas a je to pro mne důležitější než virtualita, to snad chápete. Jak jste si jistě všimli, pozměnila jsem trochu design. Také jsem se stala tetou a v pondělí si jdu pro řidičský průkaz. Ale dost těchto řečí, o tom jindy. Jdeme na článek! Článkem jsem se inspirovala blogerkou Kájou.

TAG - Liebster Blog Award

25. září 2014 v 19:44 | Christinia
Zdravím! Většina z Vás určitě zdá staro/nový TAG jménem Liebster blog award. Na mě se nyní nominace už taky dostala a jelikož mě na otázky baví odpovídat, tak tady máte odpovědi. Nominovala mne Kája.

Nominace

14. září 2014 v 9:44 | Christinia

Ahoj! Jelikož nějak nemám nápad na článek, tak mě napadlo se zůčastnit nominace od blogerky Beny. Otázky mě zaujali a dá se na ně hezky odpovídat, ta proč se nezůčastnit?

Tag - jídlo

12. září 2014 v 15:37 | Christinia

Ahoj, nedávno jsem četla na blogu Káji jeden Tag, který mě hodně zaujal. Snad nevadí, že se ho také zůčastním. Jídlo je mou hodně důležitou součástí a chutě mám opravdu rozmanité ...

Knižní TAG

6. září 2014 v 10:39 | Christinia

Nedávno jsem našla na jednom blogu knížní TAG a napadlo mě, že by nebylo špatné se ho zůčastnit. Přeci jen, knihy tvoří mou důležitou součást. Tak, jdeme na to.
 
 

Reklama