Mé zájmy

Mé oblíbené seriály

9. září 2014 v 5:55 | Christinia
Krásné a unavené ráno. Ach, nesnáším tohle ranní vstávání. Už aby byli další prázdniny že? Ale přejdeme k tématu. Dneska bych Vám chtěla napsat o mých oblíbených seriálech. Napíšu sem jen o těch, které sleduji nejvíce a nejčastěji. Konec řečí, jde se na článek.

* Doctor Who *
O seriálu: Doctor Who ( Pán času ) je původní britský televizní sci-fi seriál společnosti BBC. Popisuje dobrodružství záhadného cestovatele časem, představujícího se jako Doktor (orig. the Doctor). Doktor cestuje ve své lodi TARDIS, která zvenčí vypadá jako britská policejní budka z 50. let. Se svými společníky a společnicemi zkoumá vesmír a čas, řeší problémy a napravuje škody. Pro seriál je typický nadhled a s láskou využívaná klišé a zápletky z brakových sci-fi 50. a 60. let.

Můj život s koňmi

31. srpna 2014 v 6:51 | Christinia

Ahoj! Dnes bych Vám chtěla povyprávět, nebo spíše napsat o mém životě s koňmi. Jsou moji důležitou součástí, jeden z koníčků, co mi vydržel hodně dlouho. Už jako malá jsem chtěla jezdit. Vždy, když jsme byli na nějaké akci či pouťi, jsem se chtěla svézt na ponících. Rodiče mě ale dlouho ke koním nechtěli pustit, báli se o mě. Nakonec jsem začala jezdit až tak ve 13-letech.
 
 

Reklama