Deníček

Události za poslední dny

13. října 2014 v 18:20 | Christinia

Zdravím a přeji příjemný večer. Jak se Vám daří? Už jste si zvykli na školu, práci či jiné aktivity, co Vám zabírají většinu dne? Já osobně si pomalu zvykám, ale byla bych radši, kdyby jsme například praxi měli o něco později. To ranní vstávání mě jednou snad zabije. A co se dělo pár posledních dnů u mě?

30 facts about me

28. září 2014 v 9:23 | Christinia
Ahoj! Jelikož kapánek nemám nápad na článek, tak mě napadlo sem dát pár faktů o mě. Zajímá mě, zda s někým máme něco společné. Chtěla bych Vám taky poděkovat za 300 lidí na blogu, potěšilo mě to moc. Ale konec těch úvodních řečí, jdeme na to.

1. Miluji sýr zvaný korbačík
2.Jsem modrooká bruneta
3. Miluji metal
4. Doma máme plno zvířat
5. Ve znamení jsem panna
6. Zbožňuji přírody
7. Hodně ráda čtu knihy
8. Miluji svůj život
9. Chci mít dvě děti
10. Miluji fialovou barvu

Hurá do nemocnice!

19. září 2014 v 17:59 | Christinia

Zdravím! Dneska bych Vám chtěla povědět o mé praxi v nemocnici. Již jsem ve třetím ročníku a na naší škole v tomto ročníku začíná praxe v nemocnic. Ráda Vám povím mé první dojmy z praxe.

Dárky k 18-tým narozeninám

30. srpna 2014 v 12:42 | Christinia
Zdravím. Dnes bych Vám chtěla ukázat dárky, které jsem dostala k 18-tým narozeninám, které jsem slavila v úterý. Je to zvláštní pocit být už dospělá. Když si představím, co můžu dělat ... například psát si sama omluvenky a tak. Bohužel je i větší zodpovědnost no. Některé dárky, jako mikinu od kamarádky a tričko od přítele jsem nenafotila, protože se právě perou. Ale dost řečí, jdeme na fotky!

Diář na rok 2015 - bude se mi určitě hodit na zaznamenání různých událostí, doktorů a podobně
 
 

Reklama