Za hranicí reality

3. září 2014 v 5:45 | Christinia |  Téma týdne

Za hranicí reality. Každý si pod tím představí něco jiného. Malý klučina superhrdinu. Dospívající dívka svého vysněného prince na bílém koni. Já osobně bych to řekla slovem, který chápe každý: fantazie.


Jistě si každý svou fantazii má. Někdo živější, někdo méně. Na světě je tolik lidí. Tolik fantazie. Tolik hranic reality, že to snad ani není možné. Někdo za tím rád utíká před reálným světem, protože se svým není natolik spokojený, jak by chtěl. Osobně moc ráda fantazíruju. Je příjemné si představit cokoliv chcete. To, že umíte ovládat živly. Že se nemusíte vůbec učit a pořád máte samé jedničky. Že se v pohodě dostanete na vysokou. Že s přítelem zůstanete navždy. Někdy by bylo jednodušší, aby se to vše vyplnilo. Ale to by byl na světě nejspíš pořádný zmatek. Jen když si představím, co si někdy představuji já ... a že někdo může mít šílenější představy a ty pak vyplují na povrch ... ehm ... bylo by to zajímavé. A pořádně šílené. Ale uznejte, co je v tomhle světě normální? Podle mě je celkem jisté, že za několik desítek let se tenhle svět úplně změní ( jasně, pokud se nestane nějaká přírodní katastrofa, neunesou nás ufoni ... ) a to jak technika, lidi, tak i příroda. Upřímně, budu ráda, když se tohodle nedožiju. Co vlastně máte radši? Virtualitu či realitu? Pro mě je lepší realita, protože vše je skutečné, nic není takové, jako je ve virtualitě. Ale každý potřebuje se někdy odteagovat ve virtuálním světě, kde může upustit ze starostí svého života ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ireth Vay Ireth Vay | Web | 3. září 2014 v 19:42 | Reagovat

Taky ráda fantazíruju :-) Podle mě na tom není nic špatného, přecijenom spousta vynálezů které usnadnilo život lidstvu bylo vynaleznuto jen kvůli tomu, že někdo něco vymyslel, vyfantazíroval, ne? :-)

Hezký blog :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama