Kozačkové šílenství

2. září 2014 v 10:44 | Christinia |  Móda
Krásný den. Již zanedlouho vystřídají tenisky či lehčí botky teplejší boty. Jedny z těchto budou také hodně oblíbené kozačky. Já osobně přes chladnější období skoro nic jiného nenosím. Ač se to nezdá, kozačky jsou opravdu pohodlné ( alespoň pro mě ) a dobře se v nich chodí.

Jeden z obyčejnějších typů kozaček. Jednoduché a velmi pohodlné. Je docela zvláštní, že se dost podobají jezdeckým botám. Tím je to ale pro mě, jako milovníka koní, mnohem lepší.

Další můj hodně oblíbený typ. Tento malý klínek se možná zdá, jako že se na něm můžete při každém kroku zabít, ale to je jen zdání. I na pohled vypadají velice dobře.

Aw, moje oblíbené. Nejpohodlnější kozačky, co znám. Vlastním jedny velice podobné těm, co vidíte na obrázku. Jsou prostě úžasné, nemohu si je vynachválit.

Kočníčkové kozačky. Jedny také vlastním. Jsou pohodlné, ale na tužší zimu si beru radši vyšší. Tyhle se mi hodí hlavně na podzim, začátek a konec zimy, kdy už nejsou žádné mrazy a nehrozí nebezpečí, že umrznu.

Můj dávný sen, mít šněrovací kozačky na podpatku. Vypadají tak úžasně, sexy a ... prostě dobře. Ano, jsem fanynka filmů, kde hrdinkám tyhle boty dokonale sluší ... a prostě .... musím je mít!

Máte rádi kozačky? Nosíte je?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate. Kate. | Web | 2. září 2014 v 13:16 | Reagovat

~kotníčkové kozačky jsou prostě nejlepší:3♥

2 Kája Kája | Web | 3. září 2014 v 20:50 | Reagovat

Kozačky mám nejraději, na zimu jsou nejideálnější! I ty válenky je nikdy u mě nepřekonají.. v těch totiž maximálně hodím hubu :-D Dlouhou řadu let jsem nosila takový ten první typ, již dva/tři roky mám ale už ten typ posledních. Akorát ne šněrovací, ale normálně na zip ;-)

3 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 4. září 2014 v 20:40 | Reagovat

Já kozačky moc nenosím :) Jsem toho názoru, že podpatky jsou zlo.. a kozačky bez podpatků se celkem těžko shánějí.. a když, tak se mi nelíbí :)
V zimě nosím nepromokavý kecky.. :) to ty jsou pro mě nejpohodlnější! :)
Jinak z těhhle, se mi líbí ty šněrovací.. bez podpatku.. :D -dřív jsem je i chtěla- :D

4 Lucie N. Lucie N. | Web | 7. září 2014 v 9:15 | Reagovat

Ty první se mi líbí nejvíc :-).Na ebay jsem si vyhlédla kotníčkové na podpatku asi za 450,-, ale jelikož jsem si na hodně podobném podpatku koupila kozačky už minulý rok a po půldenním trajdání po obchodech jsem je už nikdy na nohu nevzala, se bojím, že tyhle taky neunosím :D ale když jsou tak krásný.. :/

5 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 7. září 2014 v 15:37 | Reagovat

Beru číslo 3 a budu to nosit celoročně! :-D Jsou krásné!

6 AlbertDus AlbertDus | E-mail | Web | 5. června 2018 v 16:46 | Reagovat

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections via other areas with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations weekly will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to adopt to ensure a normal prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should opt for prostate examination one or more times annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama